Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Kilka pytań nt. różnicy priwów od globali.


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy privek ma wszystkie misje co na metku pl?

Czy privek ma ta sama czcionke co metek pl ?

Czy privek ma te same bony np. na metku pl bon na mistyki 10% a na privku 15% czy jak jest?

Zbieram minusy!!!Nie dawać plusów!!!

Opublikowano

Czy privek ma wszystkie misje co na metku pl?Zalezy, ktory, przeważnie all mają te same misje.

Czy privek ma ta sama czcionke co metek pl ?Zależy od clienta na jakim grasz

Czy privek ma te same bony np. na metku pl bon na mistyki 10% a na privku 15% czy jak jest?Zależy jak ustawiono na serwerze ;p Na każdym inaczej.

Legenda:

W Tym kolorze pisał kened.

Opublikowano

Czy privek ma wszystkie misje co na metku pl?

Czy privek ma ta sama czcionke co metek pl ?

Czy privek ma te same bony np. na metku pl bon na mistyki 10% a na privku 15% czy jak jest?

1. Różnie bywa. Zależy czy grasz na polskim Hard serwerze czy na chińskim/tureckim/niemieckim czy jakimś tam jeszcze zagranicznym :P

2. Niektórzy do client'ów dodają tą czcionkę ... Co to wgl. za cholerne pytanie?! xD

3. Na PL Hard serwerach twój przykład się sprawdza. :P Ale np. na serwerach 4Fun (Dla zabawy) dodają bony 500%, 50k PŻ itd. :P

urechisyg.png

Opublikowano

1. Różnie bywa. Zależy czy grasz na polskim Hard serwerze czy na chińskim/tureckim/niemieckim czy jakimś tam jeszcze zagranicznym :P

2. Niektórzy do client'ów dodają tą czcionkę ... Co to wgl. za cholerne pytanie?! xD

3. Na PL Hard serwerach twój przykład się sprawdza. :P Ale np. na serwerach 4Fun (Dla zabawy) dodają bony 500%, 50k PŻ itd. :P

 

Co do 2 twego pytania to pytam sie w sensie tym ze czcionke ta samo chodzilo bardziej czy wszedzie sa znaki polskie a nie np. ze pisze fmsa + i chinskei znaki liczb albo cos w tym stylu.Kapujesz mniej wiecej o co biega mi xD?

Zbieram minusy!!!Nie dawać plusów!!!

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...